EN ROTETE SØNDAG
Kjøkkenet står på halv tolv, neglelakken fra forrige uke begynner å bli litt sliten, kaffen jeg drikker har rukket å bli iskald og Bella sitter på spisebordet og slikker seg i rumpa. Jeg har lett etter hårstrikk i tre kvarter, det viste seg at den ene hårstrikken jeg eier sitter rundt håndleddet mitt. Det snør som faen ute, og i stedet for å tenke på grafer, tenker jeg på sushi. Og ferie. Tror jeg skal bestille meg en ferie.
Nå skal jeg svare på masse mail og se på regnskap. Og hvis regnskapet tillater det, må jeg bestille en eller annen tur.... God søndag!
KOs deg videre i dag da
Hahah, måten du skriver på er så morsom og samtidig ærlig. Får meg alltid et stort smil ved å klikke med innom bloggen din.
Fortsatt god søndag.
May Lene
Håper regnskapet tillater at du bestiller deg en tur, for det er alltid like morsomt å følge deg på ferie! :)
Camilla
haha, bra det ikke bare er jeg som har en halvveis søndag. hode dunker, bøkene er uåpnet, og treningsskoene ligger ubrukt i gangen. Tror jeg rett og slett bare blir liggende på sofaen :)
Ida Wulff
Camilla: det er helt lov! :D
Ida Wulff
May Lene: så gøy at du syns det! Da har jeg jo ikke noe annet valg ;D
Ida Wulff
Anonym: så hyggelig <3 god søndag til deg også
Kamilla Haaland
Elsker måten du skriver på! Ha en fin søndag :)
Ida Wulff
Kamilla Haaland: Tusen takk, fin søndag til deg også :-)
Å du ligner og minner meg om Jenna Marbels!!! Det er et kjempe komplement, for hun er RÅ!
TRINE
Godt å høre at det er andre som synes det er vanskelig å fokusere på skolearbeid en søndagsettermiddag?. VIL PÅ FERIE JEG OGSÅ!?Håper du allikevel kan få en fin søndagskveld :)
Tonje
Fulgt deg helt siden starten og blir aldri lei av deg Ida! Du skriver som nevnt over her både på en morsom måte, men samtidig ærlig :)
Tror jeg og må bestille meg en ferie...
Ida Wulff
Tonje: tusen takk!! :-)
anbefaler sushi restauranten "Panda sushi" på det sterkeste. Ligger i Møllegaten 3! Ellers, ha en fin søndagskveld :)
Jannicke
Jeg å lengter etter ferie! Veldig lyst til London!:-) ha en god søndag videre, selv om den er litt rotete:-)
Ingebjørg
Huff, du er sikkert lei av å svare på dette spørsmålet; hvor/hvordan redigerer du bildet?
Ida Wulff
Ingebjørg: dette: Picmonkey :D
Ann-Kristin
Kan du lage en reiseguide om Roma hvis du får tid? Trenger tips fra en så bra og ærlig globetrotter som deg ;) jeg vurderer nemlig tur til sommeren sammen med samboeren :)
Sara
Det er DENNE Ida'en jeg liker. Den menneskelige. Ikke den som kler og sminker seg som en modell for å gå på joggetur, og late som at normalen er å alltid se perfekt ut.
Ida Wulff
Sara: jeg liker Ida bedre når hun har overskudd og orden på ting