Jeg er vel ikke den eneste i verden som har fått med meg at Justin Bieber skal ha gratiskonsert i Oslo i morgen? OMG! Dit må jeg. Så har startet underskriftskampanje på Facebook for at vi jentene skal få gå tildligere fra jobb. Sjefen bare; if I was your boyfriend. Hva i alle dager skal det bety?
Sånn ellers har vi hatt en deeeeilig dag på jobb. Spist kylling og avocado til lunsj, og har vært på Timalu og sett på nyheter. Med litt Marc Jacobs i posen blir dagen plutselig ti ganger bedre.
Nå skal jeg hjem til Maria og jogge i skogen! Må jo se bra ut for selveste JB i morgen….
7 kommentarer
hva er egentlig jobben din? skjønner liksom ikke helt det, virker som du mest er ute og spister eller en tur innom kontoret hvor det ser sååå kos ut..
skal heelt klart til byen i morgen og få med meg bieber!!! gotta love him<3 hahaa
enig med “iiiiiiiiiii”
Hva har du kjøpt “hos” Marc Jacobs? 😀
Kos deg på konsert, Ida! Jeg er så heldig og få bo i nord slik at jeg ikke kommer meg til Oslo tidsnok… 🙁
heheh, så skjønn du er!
hva gjør du på chills egentlig?
han så deg mest sannsynlig ikke, så istedet for å trene kunne du likså godt dratt en tur innom maccer’n